1-Katalog > Sport > Dyscypliny sportowe > Żeglarstwo i sporty wodne
2-Katalog > Sport > Dyscypliny sportowe > Survival i sporty ekstremalne

 KITE Szkoła kitesurfingu + cd
 
Autor: Dariusz Ziomek

Cena rynkowa: 49.90 zł

Informacje dodatkowe:
książka niedostepna

Chcę otrzymać informację o ukazaniu się tej książki
E-mail

Wydawnictwo: Q&AConsulting
Wydanie, rok:
2005
ISBN:
83-922638-0-4
Ilość stron: 160
Oprawa:
Miękka
Wymiary: 160 x 240
 
Nasza cena:46.90 -- lub -->
 


O autorze:

Mgr Dariusz Ziomek jest absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Prowadzi własną szkołę kitesurfingową WAKE.PL w Chałupach na Półwyspie Helskim oraz jest instruktorem II stopnia International Kiteboarding Organisation (IKO). Ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kiteboarderów i snowboarderów, potwierdzone nagrodami (m.in. był Mistrzem Polski Instruktorów 2004 PZS i brązowym medalistą Mistrzostw Polski Instruktorów PZS w 2003 roku). Związany z polskim kite od początków jego istnienia.

Recenzje:

?Pierwszą polską książkę o kitesurfingu trzymacie właśnie w ręku. I bardzo dobrze, bowiem próba ogarnięcia tematu bardzo się autorowi udała. Nic dziwnego ? Dariusz Ziomek zna się na rzeczy. Fakt, że przez lata zajmowania się kitesurfingiem zebrał mnóstwo osobistych doświadczeń, bardzo książce służy ? wstawki w tekście, w których przywołuje autentyczne związane z tematem poszczególnych rozdziałów historie, naszym zdaniem są jednym z największych atutów książki ? czujemy, że nie mamy do czynienia jedynie z suchą teorią i wiemy, że zawarte w książce porady nie znalazły się tam przypadkiem ? to naprawdę ma sens!
Dodajmy do tego jeszcze przejrzyste rysunki i fajne zdjęcia (do tego, że kite jest bardzo fotogeniczny, chyba nie trzeba nikogo przekonywać) i już wiemy, że pierwsza polska książka o kitesurfingu to coś, co warto sobie sprawić ? fachowa, wyczerpująco ujmująca temat, fajnie napisana. Polecamy.?
Redakcja magazynu Extremium

?Szkoła kitesurfingu? ma pomóc w nauce pływania. Nie zastąpi ona instruktora, ale na pewno może pomóc. Ten podręcznik nie zawiera regułek. Opowiada o samym kajcie, miejscach do pływania oraz sprzęcie: jego rodzajach i różnicach. Wybór kite, trapezów, pianek dla nowicjusza nie musi być wcale tak oczywisty. Myślę, że również nam - doświadczonym kiteboardzistom i paru innym osobom pomoże jeszcze nieraz.
Mam też nadzieję, że zachęci ludzi do spróbowania pływania na kajcie. Jest to super zabawa, która daje dużo emocji.?
Janek Korycki /Zajmuje się kajtem od 3 lat. Bierze udział w większości zawodów kite?owych w Polsce i na świecie osiągając bardzo dobre wyniki. Jest jednym z najlepszych kitesurfingowców w Polsce, należy do Naish oraz Red Bull International Team/

 
Aktualne recenzje

1  przyjemnie się czyta i ogląda zarówno zdjęcia jak i filmy, szczegolnie instruktazowy przejrzysta, napisana latwym językiem fajna pozycja, brakowalo takiej polecam:) ...
2005-08-16 02:56:06
Od:Kinga